HAKKIMIZDA

ESTEPE Bilgi Teknolojileri olarak 2003 ten bu yana otomobil sektöründe bilgisayar yazılım hizmetleri sunmaktayız. Bayi , servis uygulamaları, araç kiralama ve filo yönetimi alanlarında çözümlerimiz bulunmaktadır. En kapsamlı filo yönetim programını geliştirerek, sektörün önde gelen kiralama firmalarına hizmet vermekteyiz. Ayrıca ticari uygulamalarımız, sağlık bilgi sistemi danışmanlıklarımız ve özel sektörel yazılım çözümleri sunmaktayız.

Bilgisayar programları sadece bilgi tutmak ve liste almak için değil, sizin yerinize düşünüp işinizi daha iyi ve karlı hale getirmek için tasarlanmış olmalıdır. Biz buna inanıyor ve buna göre programlarımızı geliştiriyoruz.

Bilgi teknolojileri uzmanlığını, iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek, özgün hizmet anlayışı ve müşterilerinin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren, akıllı yazılım çözümleri geliştirmektir. Amacımız, Otomobil sektöründe ki başarılı uygulama yaklaşımlarımızı diğer sektörlerde de uygulayarak ,çözüm üreten, süreç bazlı akıllı yazılımlar geliştirmektir.

 

MİSYON & VİZYON

Misyonumuz
Bilgi teknolojileri uzmanlığını, iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek, özgün hizmet anlayışı ve müşterilerinin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren, akıllı yazılım çözümleri geliştirmektir.

Vizyonumuz
Kiralama sektöründeki başarılı konumumuzu sürekli geliştirerek , bilgi teknolojileri yazılım çözümlerinde en iyi olmak, sektörel çözümlerimizle lider olmak, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Mümkün olan en uygun maliyetler, müşterilerimizin bilgi teknolojileri alanındaki gereksinimlerini ve beklentilerini karşılayan, kaliteli, güvenilir ve akıllık hizmetler sunmaktır.

ESTEPE olarak; müşterilerinin gereksinim ve beklentilerini, tüm iş alanlarında karlı bir şekilde kalite ve güvenirlikten ödün vermeden anlamak ve karşılamak üzere hizmet vermekte ve hizmetin kalitesini sürekli koruyarak , yeni çözümler geliştirmektir.

Bu amaçla;
Müşterilerine verimlilik artışı, hız ve kalite konularında değer katan ürün, hizmet ve olanaklar sağlamak ve bu çerçevede tedarikçilerle işbirliğini sürekli geliştirmek,

Müşteriye kaliteli, sorunsuz ve etkin bir hizmet verebilmek için seçkin ve deneyimli bir kadro oluşturup, çalışanlarımızın veririmliliğini artırmak ve gelişimini sağlayabilmek için, eğitim ve seminerlere göndermek.

İŞ ANLAYIŞIMIZ

• Estepe Teknolojinin ilk kuralı, Çalışanlarına, İş Ortaklarına, Müşterilerine, karşı dürüst olmaktır. Bu aynı zamanda Estepe Teknolojiyi farklı yapan en önemli prensibidir.

• Estepe Teknoloji, "İnsani Değerler"in, teknolojiden (ne kadar büyük ve karmaşık olursa olsun bir programdan, ne kadar güzel olursa olsun bir internet sitesinden) daha değerli olduğuna inanır. Müşterileri ile kurduğu ilişkiyi, yaptığı iş kadar önemsemesinin nedeni bundandır.

• Estepe Teknoloji, Çalışanlarına, İş Ortaklarına ve Müşterilerine "değer katmayı" ve onlarla birlikte bir "değer üretmeyi" kendisi için en önemli görev addeder.

• Estepe Teknoloji, Yazılım Teknolojileri alanında Türkiye'nin önde gelen firmaları arasına katılmak için "çok çalışmayı" kendisine çalışma felsefesi edinmiştir.

• Estepe Teknoloji, Müşterilerinin iyi bileceği gibi projeleri ele alırken, projeleri kendi projeleri, Müşterisinin parasını da kendi parası gibi görür. İnanmadığı projelerde Müşterilerini uyarmayı görev bilir.

• Estepe Teknoloji, her türlü çözümü kendisinde toplayamayacağını bilir ve İş Ortakları ile birlikte çalışmaktan zevk alır.