BAŞARI HİKAYELERİ

 • Osman Menteş
  Deniz Leasing Filo Kiralama Genel Müdür Yardımcısı

  Deniz Leasing, filo araç kiralama faaliyetine başlayacak
  Finansal kiralama (leasing) sektöründeki yenilikçi uygulamalarıyla dikkat çeken DenizLeasing, sektörde bir ilke daha imza atarak, kendi bünyesinde Filo Araç Kiralama Bölümü’nü kuruyor.

  Devamı
 • Mehmet Özhamurkar
  Alfa Oto Filo Kiralama

  Uluslararası kurumların kullandıkları programlari fiilen inceleyip mukayese ettiğimde ESTEPE’nin daha verimli ve kullanıcı dostu oldugunu soyleyebilirim.

  Bizim uygulamakta oldugumuz süreçlere en yakin ve en uygun olan programın ESTEPE oldugu icin, tercihimizi bu yonde kullandık..

  Devamı
 • Cezmi Bilsel
  Hyundai ERK

  Estepe filo yönetim programı uzun yılların verdiği tecrübeler sayesinde yenilikleri, gelişmeleri talepleri takip ederek gelişmesini sağlamaktadır , böyle bir programa sahip olmak demek, yılların tecrübesine sahip bir elektronik yardımcıya sahip olmak demektir.

  Devamı
 • İhsan Kara
  Hedef Grup Ak Filo

  Tam bir yıldır Estepe kullanmaktayız ve her anlamda çok memnunuz. Araçlarımızın Periyodik bakım ve Hasar, TPC, OGS, Lastik kalemlerini çok iyi yönetip müşteri sözleşmeleri gibi zaman alıcı işlemler içinde büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

  Devamı
 • Cüneyt Uçan
  Toyota Ortaköy

  Estepe’yi operasyonel kiralamanın doğasında olan; detaylı, hızlı ve aktif yapıyı sağlayarak, bizlere çok fazla zaman ve enerji harcatmadan hayatı kolaylaştırdığı için kullanıyoruz

  Devamı