Cezmi Bilsel

Hyundai ERK

Estepe filo yönetim programı uzun yılların verdiği tecrübeler sayesinde yenilikleri, gelişmeleri talepleri takip ederek gelişmesini sağlamaktadır , böyle bir programa sahip olmak demek, yılların tecrübesine sahip bir elektronik yardımcıya sahip olmak demektir.

Neden Estepe? Uzun yıllar otomotiv sektöründe perakende, filo satış ağırlıklı ve filo yönetimleri ile ilgili görevlerde bulundum. Görevin gerekleri ile ilgili bir çok eğitim, seminer vs katıldım.

Özellikle filo yönetimi süreçlerinde zamanında takip , karar alma, bilgi toplama önem kazanmakta. Bir filo yönetiyorsanız, hem geçmişi hem de geleceği iyi görmek ve objektif veriler ile zamanında doğru kararlar vererek firmanızı, müşterilerinizi doğru yönlendirmeniz ve neticesinde de maddi ve manevi kayıplar yaşanmadan problemlere çözüm getirebilmenin gerekli olduğuna inanmaktayım.

Bunu doğru yapabilmeniz için güncel , pratik, doğru bilgilere anında ulaşabilmenizin yolu kayıtlarınızı tutmanızdır, bunu da ancak günümüz şartlarında bilgi sayar programları ile yapılması yöntemi tek alternatif olarak karşımıza çıkmakta.

Ancak programın sizin tecrübelerinizin üzerinde veya en azından sizin tecrübelerinize yakın özellikler sergileyebilmesi gerekmektedir. Bu gün için ihtiyaçlarınız sınırlıdır ancak yarın ihtiyaçlarınız arttığı veya problemlerle karşılaşıldığı zaman çözüm maliyetleri çok daha fazla olacaktır.

Verilerin doğru girilmesi neticesinde siz ne yapmak istiyorsanız ESTEPE nin size uygun bir cevabı mutlaka vardır. Yada Programı kurcalayın hakim olun sizin şu anda belki uygulamadığınız bir konu hakkında ipuçları yakalama şansınız var. Tüm bunları da ayrıca belirli bir mantık ve birbirleri ile ilişkili ara yüzlerle yapıyor olması her hangi bir menüde iken bağlantılı işleri ters köşelerde aramak yerine elinizin hemen altındaki menüden geçiş yapabiliyor olma kolaylığı .sonuç olarak siz ne yapmak isterseniz menü elinizin hemen altında bu ve buna benzer uygulamaların olması bile programın sadece teknik üstünlüğünün değil kullanıcıyı da düşündüğünün ince bir ayrıntısı. Ayrıca Teknik destek ekibini kutluyorum, teknik olarak bir problem genelde yaşanmıyor ancak kullanıcıların programa hakim olabilecek süreç içersindeki her türlü sorularına anında cevap bulabilmektesiniz.